Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304199

Hingerahu maaletoomise tippspetsialist

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame enda sekka KAHJUKÄSITLUSE OSAKONNA JUHATAJAT, kelle kireks on kõrgetasemelise ja kuluefektiivse kahjukäsitluse tagamine Gjensidige Baltic Eesti filiaalis.

Sinu päevad on täis kahjukindlustuse kõikide liikide kahjukäsitluse juhtimist ja toimimise tagamist, analüüsi, kahjukäsitluse strateegia ja eesmärkide loomist ja rakendamist, aruandlust ja infovahetust, kahjujuhtumitega seotud otsuste tegemist ja kliendisuhtlust.
Sinu professionaalset vaadet ootavad tootearendus, koostöö partneritega nii Eestis (remondiettevõtted jt) kui väljaspool Eestit, kahjukäsitluse protsesside arendus, et kasvatada efektiivsust ja klientide rahulolu.
Sinu osakonna töötajad ootavad vajalike oskuste arendamist (koolitused, juhendamine jmt) ning töö tulemuslikkuse hindamist.

Nõudmised kandidaadile

Usume, et eneseteostusele meie ettevõttes aitavad kaasa eelnev töökogemus kahjukindlustuses, juhina töötamise kogemus, eesti, vene ja inglise keele oskus, kõrgem haridus, võime töötada meeskonnas, ladus suhtlemisoskus, hea pingetaluvus ja korralik analüüsivõime.

Gjensidige Eesti filiaal pakub Sulle suurepärast võimalust osaleda rahvusvahelise ettevõtte ühe olulise valdkonna arendamises. Norrale kohaselt on meil kuninglikud töö- ja karjäärivõimalused. Kindlustame Sind korraliku töötasuga ning pakume lisaks mahukat soodustustepaketti. Meie meeskond on sõbralik ja rõõmsameelne, usume, et huumor on abiks nii lõbusatel sünnipäevapidudel, mõnusatel ühisüritustel kui tööprobleemide lahendamisel.

Tööpakkumise number
#304199

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2013

Gjensidige Baltic Eesti filiaal on Norra suurima kindlustusseltsi Gjensidige Forsikring esindaja Eestis. Gjensidige Forsikringi ajalugu ulatub 19. sajandi 20ndatesse aastatesse. Tuginedes Norra pikaajalisele kogemusele keskendub Gjensidige Baltic Eesti filiaal lähiaastatel erinevate uudsete lahenduste väljaarendamisele, et kahjukäsitlus toimiks kiiresti, et meiega oleks hõlbus suhelda ja klientidel oleks kõiki toiminguid võimalik teha lihtsalt ja endale sobivas keskkonnas. Meile on oluline pakutava teenuse kvaliteet, klientide rahulolu ja oma lubadustest kinnipidamine, teeme keerulised asjad lihtsaks.
Baltikumis on Gjensidigel ligi 900 töötajat. Gjensidige Balticu peakontor on Riias, oleme üles ehitanud hästi toimivad filiaalid Leedus ja Eestis tänu oma eriala tippudele, keda Eesti filiaalis on hetkel 28. Gjensidige on keskendunud kahjukindlustusele, teenindades nii era- kui ka juriidilisi isikuid eelkõige läbi kindlustusmaaklerite müügivõrgu. Hetkel on Gjensidige turuosa Eestis umbes 3%.

Vaata rohkem