Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69557

Hindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rime Kinnisvara hindamisosakonna töötajate arv on viimase aastaga kasvanud rohkem kui kaks korda. Sellegi poolest vajame oma meeskonda lisajõude tulemaks toime turu nõudlusega. Hindaja tööülesanneteks on hindamisteenuse pakkumine meie klientidele. Uue kolleegina näeme inimest, kes omab varasemat töökogemust kinnisvara valdkonnas. Meie sooviks on leida inimene, kes on aktiivne ning suudab vastu seista kiirele tempole, suudab eesmärke ellu viia nii iseseisvalt kui meeskonna liikmena.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine
  • töökogemus hindajana või maaklerina
  • lisaks eesti ja vene keelele ühe võõrkeele oskus
  • kinnisvaraturu tundmine
  • enesekindlus ja hea suhtlemisoskus
  • sihikindlus
  • meeldiv klienditeenindus

Ettevõte pakub

  • tulemustest sõltuvat motiveerivat tasu
  • korralikku väljaõpet
  • ettevõtte tuge oma eesmärkide elluviimisel
  • häid töövahendeid ja motiveerivat töökeskkonda
  • aktiivset ja meeleolukat meeskonda

Tööpakkumise number
#69557

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2006

Rime Kinnisvara on 1995. aastast turul edukalt tegutsev kinnisvarafirma. Kümne aastaga oleme kasvanud üheks suuremaks kinnisvara hindamis- ja vahendusteenust pakkuvaks ettevõtteksTallinnas ja Harjumaa piirkonnas.

Vaata rohkem

Hindaja