Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316978

Hiina massaazi massöör

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle professionaalseid Hiina massaazi tegijaid-massööre. Massööri tööülesandeks on teha klientidele erinevaid Hiina massaaze ja teraapiaid
vastavalt kliendi vajadustele, soovidele ja tervislikule seisundile, samuti vajadusel klientide nõustamine ja konsulteerimine.

Ootused kandidaadile

- omab Hiina ametliku massaazikooli/ülikooli vanem-massööri sertifikaati
- vähemalt 2 aastane Hiina erinevate massaaziliikide ja teraapiate tegemise kogemus ( Tui Na, peamassaaz, jalamassaaz, kupumassaaz, moksha
teraapia jne.)
- omab baasteadmisi ja oskusi määramaks kliendi tervislikku seisukorda ning oskab nõustada massaaziliigi valikul
- inglise keele oskus suhtlustasandil, kasuks tuleb ka eesti keele oskus
- huvi ja armastus oma töö vastu, soov selles vallas ennast arendada, valmis õppima uusi massaaziliike ja diagnostika meetodeid
- positiivne ja professionaalne suhtumine oma töösse, valmis uuteks tööalasteks väljakutseteks
- aus, avatud, usaldusväärne, kohusetundlik
- hea suhtlemisoskusega, sõbralik, viisakas, positiivne
- oskab pidada puhtust ja korda oma töökohal

- mõnusat kaasaegset, feng shui põhimõtetel loodud töökeskkonda
- motiveerivat töötasu: põhipalk+ tulemustasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- ausat ja avatud suhtumist töötajatesse
- enese arendamise ja eneseteostamise võimalusi

Lisainfo

Meie salongis töötab 2 administraatorit ja Hiina keele tõlk, kes abistab vajadusel suhtlemist klientidega.

Tööpakkumise number
#316978

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. september 2013
Kuulutus sisestati:
14. august 2013

Tallinna kesklinna piiriil avatud eksklusiivne Hiina massaazi salong otsib professionaalseid massööre. Salong asub aktiivse äritegevuse piirkonnas, jalutuskäigu kaugusel kesklinnast, Kristiine kaubanduskeskuse vahetus läheduses, hea juurdepääs nii auto kui ka ühiskondliku transpordiga. Meie salongi põhitegevuseks on ehtsa Hiina massaaziteenuse pakkumine, lisaks sellele ka Hiina ja India tervisetoodete müük.

Vaata rohkem