Värsked tööpakkumised

Hennessy ja Moet&Chandoni tootejuhti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 158495

Tööpakkumise number

158495

Töö kirjeldus

Maailma tuntuimad ja luksuslikuimad alkoholibrändid vajavad juhtimist! Kui oled loov, algatusvõimeline ja tahad olla rahvusvaheliste brändide turundaja, siis Sind me otsimegi!

Nõudmised kandidaadile

  • Kui Sa räägid väga heal tasemel eesti keelt ja inglise keelt;
  • Kui Sa omad majanduse-, ärijuhtimise- või turundusalast kõrgharidust;
  • Kui Sa oled vähemalt aasta töötanud turunduse valdkonnas;
  • Kui Sa oled väga hea suhtleja;
  • Kui Sa oled aktiivne ja ambitsioonikas;
  • Kui Sa oled iseseisev ja oskad oma aega planeerida;
  • Kui Sa omad B-kategooria juhilube;
Siis sind me just oma meeskonda otsimegi!

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände kogu Baltikumis turundavas ning müüvas ettevõttes, arenguvõimalust ja meeldivat meeskonda.
Arendame töötajast joogieksperdi!
Toetame töötajate sportimist.
Ametiautot.

Lisainfo

AS Prike asubTallinnas Peterburi tee 92G uues ja kaasaegses büroohoones.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2008

AS Prike on 16-aastase kogemusega kogu Baltikumi hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid: Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Metaxa, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.
Ettevõttes töötab üle 100 inimese.
Täiendav info www.prike.ee.