Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227356

HelpDesk/ Marketing assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Help Desk ja marketing assistant’i.
Võimalus olla Paf.com arengu juures ja teha karjääri rahvusvahelises organisatsioonis.
Sobib kontoritööst lugu pidavale inimesele.
Tööülesanded :
- vene- ja eestikeelne klienditugi (telefon ja e-mailid)
- osalemine paf.com turundustegevuses
- paf.com veebilehe bannerite ja muude tekstide tõlked vene keelde

Ootused kandidaadile

- vene keele oskus väga heal tasemel (emakeel), eesti ja inglise keele oskus heal või väga heal tasemel
- pingetaluvus klientidega suhtlemisel
- arvutioskus heal tasemel
- hea suhtleja
- valmisolek välislähetusteks (üldjuhul pole need väga pikad)

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
head kogemust ja suhtlust paljude huvitavate inimestega
igati tänapäevaseid töövahendeid
mõnus töökeskkond, (vaatega merele)
erialast täiendkoolitust
meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#227356