Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275313

Help desk konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide nõustamine ja toetamine telefoni ja e-maili teel
  • Kliendi probleemide suunamine

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikust, järjekindlust.
  • Head pingetaluvust ja suhtlemisoskust.
  • Elektroonika- või IT-alast haridust.
  • Eelnevat töökogemust sarnasel alal.
  • Head tehnilist taipu ja õpivalmidust.
  • B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd.
  • Stabiilset töökohta, kaasaegses töökeskkonnas.
  • Konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

CV ja kaaskiri märkega „ Help desk konsultant “ saata e-maili aadressile a.ess(at)new-vision.com
Väljavalitud kandidaadid saavad personaalse kutse vestlusele
Konfidentsiaalsus garanteeritud

Tööpakkumise number
#275313