Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150843

Helme Sanatoorse Internaatkooli direktor

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Helme Sanatoorne Internaatkool on põhikool, kus õpivad tervisehäiretega õpilased, kellel on raskelt või kergemalt kulgevad somaatilised haigused

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane pedagoogilise töö staaž ja läbitud või läbimisel vähemalt 240-tunnine juhtimiskoolitus või

  • muu kõrgharidus ja vähemalt 5-aastane pedagoogilise töö staaž, omades vähemalt pedagoogi ametijärku, ning läbitud või läbimisel vähemalt 240-tunnine juhtimiskoolitus või

  • kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane samaväärse organisatsiooni juhtimise kogemus ning läbitud vähemalt 240-tunnine pedagoogikakursus ja 160-tunnine koolijuhtimiskoolitus.

  • kahe võõrkeele oskus suhtlustasandil;
  • teadmised hariduspoliitikast, haridus- ja koolikorraldusest;
  • valmisolek ühtse meeskonna kujundamiseks ja läbirääkimisoskus.

Tööleping direktoriga sõlmitakse alates 26. juunist 2008. a.

Lisainfo

KANDIDEERIJAL ESITADA:

  • kirjalik avaldus
  • CV
  • kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad
  • oma visioon kooli töö korraldamisest ja arendamisest.

Dokumendid esitada hiljemalt 26. mail kella 9.00ks Haridus- ja Teadusministeeriumi Tallinna esinduse aadressil Tõnismägi 11, 10119 Tallinn, märgusõna "Direktori konkurss"

Helme Sanatoorse Internaatkooli aadress:
Tõrva sjsk., 68608 Valgamaa

Tööpakkumise number
#150843

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2008
Kuulutus sisestati:
7. mai 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem