Heli- ja valgustehnik laevale m/s "Viking XPRS" (osalise ajaga)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458195

Tööpakkumise number

458195

Töö kirjeldus

Otsime heli- ja valgustehnikut Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale Viking XPRS, kes oleks valmis töötama osalise tööajaga kokkulepitud aegadel.

Peamisteks tööülesanneteks on:
* Meelelahutusprogrammides heli ja valguse poole korraldamine
* Konverentsiruumide tehnika seadistamine ja korrashoid
* Tagab kõikide heli- ja videosüsteemide töökorras oleku laeval
* Peab arvestust helitehnilise inventari üle ja korraldab selle kasutust
* Uute Audio-video süsteemide paigaldamine ja seadistamine

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus audio-video vallas vähemalt 3 aastat
• erialane haridus
• inglise ja eesti keele oskus väga heal tasemel
• Soome keele oskus vähemalt heal suhtlustasemel
• väga head teadmised tänapäeva AV-tehnikast
• vanus alates 21 a.
• väga hea suhtlemisoskus
• Kohusetundlik, algatus- ja otsustusvõimeline
• hea pingetaluvus ning paindlikkus

Kasuks tuleb
• eelnev töökogemus AV-tehnikuna laevas
• Rootsi keele oskus vähemalt algtasemel

Ettevõte pakub

• motiveerivat töötasu
• tööd graafiku alusel 1 nädal tööl : 1 nädal vaba
• kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
• ettevõttes kehtivaid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2017

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.
Otsime meeskonda reisiparvlaevale M/S \\\\\\\"Viking XPRS\\\\\\\" Eesti lipu alla.