Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #458195

Heli- ja valgustehnik laevale m/s "Viking XPRS" (osalise ajaga)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime heli- ja valgustehnikut Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale Viking XPRS, kes oleks valmis töötama osalise tööajaga kokkulepitud aegadel.

Peamisteks tööülesanneteks on:
* Meelelahutusprogrammides heli ja valguse poole korraldamine
* Konverentsiruumide tehnika seadistamine ja korrashoid
* Tagab kõikide heli- ja videosüsteemide töökorras oleku laeval
* Peab arvestust helitehnilise inventari üle ja korraldab selle kasutust
* Uute Audio-video süsteemide paigaldamine ja seadistamine

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev töökogemus audio-video vallas vähemalt 3 aastat
  • erialane haridus
  • inglise ja eesti keele oskus väga heal tasemel
  • Soome keele oskus vähemalt heal suhtlustasemel
  • väga head teadmised tänapäeva AV-tehnikast
  • vanus alates 21 a.
  • väga hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlik, algatus- ja otsustusvõimeline
  • hea pingetaluvus ning paindlikkus

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus AV-tehnikuna laevas
  • Rootsi keele oskus vähemalt algtasemel

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • tööd graafiku alusel 1 nädal tööl : 1 nädal vaba
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Tööpakkumise number
#458195

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. märts 2017
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2017

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.
Otsime meeskonda reisiparvlaevale M/S \\\\\\\"Viking XPRS\\\\\\\" Eesti lipu alla.

Vaata rohkem