Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665770

Heakorratööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 1. september 2020
Kuulutus aegub: 1. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Osalise- või täistööajaga töö Tallinnas!

TÖÖ SISU: Välikoristustööde teostamine kliendi territooriumil vastavalt graafikule.

Koristuse käigus teostatavad tööd: prahi koristus, prügikastide tühjendamine, lehtede koristus, lume koristus ning libedustõrje teostamine. Põrandapesumasinaga parklate ning garaažide pesu.

TÖÖAEG: osaline tööaeg või täistööaeg ajavahemikus 5.00-13.00. Tööaeg vastavalt kokkulepitud graafikule.

TÖÖTASU: alates 1000 €/kuus

Vajalik B-kategooria juhiluba.

Ootused kandidaadile

Vajalikud B-kategooria autojuhiload

Oled aktsepteeritud töötaja – nii vähenenud töövõimega kui ka muust rahvusest inimesed on aktsepteeritud

Personaalne ning inimlik suhtlus oma otsese juhiga

Isikust lähtuv tööaeg ning töökoht

Uuele töötajale tugev mentor- ning väljaõppe programm

Töö hõlbustamiseks, kaasaegsed töövahendid

Tööpakkumise number
#665770

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. september 2020

TP Kinnisvarahooldus on oma klientide puhta ja kauni keskkonna nimel tegutsenud alates aastast 1998. Meie eesmärgiks on alati olnud leida iga tellija jaoks just talle sobivaim lahendus - olgu mõõdikuks siis teenuse kättesaadavus, -kvaliteet või -maksumus. Oleme ise endale loonud teadmistepagasi, mida tänastele klientidele pakkuda saame. Meie vaieldamatult suurimaks väärtuseks on inimesed, kes meil töötavad.

Vaata rohkem