https://www.cvkeskus.ee/658786

Töö kirjeldus

-igapäevane väliobjektide korrashoid (niitmine, trimmerdamine, talvel lumetõrje)


Nõudmised kandidaadile

-B kategooria juhiload
-teenindusvalmidus
-iseseisvus ja tööde planeerimise oskus
-ausus, korrektsus ja hoolikus
-hea suhtlemisoskus


Ettevõte pakub

-kaasaegseid töövahendeid


Tööpakkumise number
#658786

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. august 2020
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2020
Heakorratööline Heakorratööline

KINNISVARATEENINDUS OÜ

OÜ Kinnisvarateenindus on ettevõte, mis loodi 1993.aastal eesmärgiga pakkuda kinnisvaraomanikele tuge igapäevaste kinnisvara korrashoiuga seotud tegevuste korraldamisel.
Meie klientideks on valdav osa tähtsamatest riiklikest ettevõtetest, kelle valdusalas on nii piiri- ja tollipunktid kui ka valitsusasutused ning samuti äriettevõtted, kes vajavad hea kvaliteedi ning optimaalse hinnaga usaldusväärset teenust. Olles uhked suurte ja mõjuvõimsate klientide üle, on meile olulised kõik tellijad töömahust sõltumata. Lähtume printsiibist, et suurte klientide rahulolu on garantiiks ISO 9001 EST-skõikidele klientidele, tagamaks teenuse kõrge kvaliteedi täna ning vastustuse homse ees.
Meie tegevus põhineb kinnisvara korrashoiu standardil EVS 807:2010. Kuuludes Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liitu, on meile omistatud hooldusteenuse ***klassi sertifikaat, tunnustamaks ettevõtte pädevust krundihoolduse, sisekoristuse, üldehitusliku hoolduse ning tehnosüsteemide (vee- ja kanalisatsiooniseadmed, kütte- ja ventilatsioonisüsteemid, elektrisüsteemid, erisüsteemid) hoolduse valdkonnas.

Vaata rohkem

Heakorratööline
You are applying to:
Heakorratööline
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!