https://www.cvkeskus.ee/361318

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Heakorratööde juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361318

Tööpakkumise number

361318

Töö kirjeldus

- Osakonna töö juhtimine, kontrollimine ja korraldamine
- Alluvate töö organiseerimine, juhendamine, koolitamine, tööohutusalane instrueerimine, töö järelevalve, töötundide arvestus
- Vastavalt hooajale tööde korraldamine (suvel niitmine, talvel lume-, libeda- ja purikatõrje, sügisel lehtede koristus, tehnopargi korrashoiu jälgimine, jooksvate heakorra/välikoristuse probleemide lahendamine jne)

Tööd on pakkuda ajutiselt eemal viibiva töötaja eemaloleku ajaks. Juhul kui töötaja tõestab ennast väga heast küljest ja näitab üles huvi meie juures töötada, siis on alati olemas võimalus, et jätkame koostööd mõne muu ametikoha peal.


Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus heal tasemel
- vene keele oskus suhtlustasandil
- hea organiseerimisoskus
- hea pingetaluvus
- hea suhtlemisoskus
- B-kategooria juhiluba
- kasuks tuleb eelnev töökogemus heakorra või juhtimise valdkonnas


Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- võimalust töötada meeldivas kollektiivis
- ametiautot ja tööks vajalikke vahendeid
- koolitusi


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
4. november 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ Kinnisvarateenindus on ettevõte, mis loodi 1993.aastal eesmärgiga pakkuda kinnisvaraomanikele tuge igapäevaste kinnisvara korrashoiuga seotud tegevuste korraldamisel.
Meie klientideks on valdav osa tähtsamatest riiklikest ettevõtetest, kelle valdusalas on nii piiri- ja tollipunktid kui ka valitsusasutused ning samuti äriettevõtted, kes vajavad hea kvaliteedi ning optimaalse hinnaga usaldusväärset teenust.
Meie tegevus põhineb kinnisvara korrashoiu standardil EVS 807:2010. Kuuludes Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liitu, on meile omistatud hooldusteenuse ***klassi sertifikaat, tunnustamaks ettevõtte pädevust krundihoolduse, sisekoristuse, üldehitusliku hoolduse ning tehnosüsteemide (vee- ja kanalisatsiooniseadmed, kütte- ja ventilatsioonisüsteemid, elektrisüsteemid, erisüsteemid) hoolduse valdkonnas. Samuti omame ISO sertifikaati 9001:2008.