Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138261

Heakorraspetsialist

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht asub Otepää vallavalitsuses. Heakorraspetsialist on Otepää vallavalitsuse majandusteenistuse ametnik (avalik teenistus) ning ta allub teenistuse juhile. Heakorraspetsialisti tööülesanneteks on kogu Otepää valla heakorraga seotud küsimustega tegelemine.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt töökogemus; arvutikasutamise oskus tööks vajalike programmidega.

Ametnikul on kõik avaliku teenistuse seadusest tulenevad sotsiaalsed garantiid;
töökoht looduslikult kaunis ja vabaaja tegevusteks mitmekesiseid võimalusi pakkuvas keskkonnas

Tööpakkumise number
#138261

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Brutopalk: Alates 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

Otepää vald asub Valgamaal. Tegu on looduskauni piirkonnaga, mis pakub mitmeid võimalusi spordi- ja vabaaja tegevusteks aastaringselt. Vallal on kaks kooli: Pühajärve põhikool ja Otepää gümnaasium ja kaks lasteaeda. Vallavalitsus paikneb linna keskel Otepää raekoja hoones teisel korrusel.Vallavalitsus annab hetkel tööd ligi 20 töötajale.

Vaata rohkem