Värsked tööpakkumised

Heakorra- ja noorsootöö sektori INSPEKTOR

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358642

Tööpakkumise number

358642

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:
• õigusaktidega kehtestatud nõudmiste tutvustamine ja selgitamine linnakodanikele ja organisatsoonidele, eelkõige alaealistele
• ameti pädevusse kuuluvate Tallinna õigusaktide täitmise üle järelevalve teostamine linna haldusterritooriumil
• järelevalvealastes Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti operatsioonides osalemine
• menetlusosakonnale laekunud teabes (avaldused, ettepanekud, kaebused) toodud asjaolude kontrollimine, vajadusel väärtegude menetlemine või informatsiooni edastamine pädevale kohtuvälisele menetlejale
• väärteomenetluste läbiviimine linnavalitsuse kui kohtuvälise menetleja nimel ja volitusel
• informatsiooni kogumine ja süstematiseerimine oma töövaldkonnas ning arvestuse pidamine enda menetluses olevate väärteoasjade üle
• avalduste lahendamine ja vastuste koostamine vastavalt seaduses ettenähtud tähtaegadele

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
• vähemalt kesk- või kutseharidus
• eesti keele oskus kõrgtasemel (C1 kategooria), ühe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
• aus ja eetiline käitumine, paindlikkus, oskus töötada meeskonnas
• analüüsivõime, oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada, mõtete ja informatsiooni suulise ja kirjaliku esitamise võime
• võime töötada pingeolukorras ning kohaneda kiiresti muutuvates tingimustes
• autojuhiloa olemasolu ja vähemalt kaheaastane sõidukogemus

Kasuks tuleb:
• korrakaitsevaldkonna töökogemus ja väärteomenetluste läbiviimise kogemus
• alaealistega suhtlemise oskus ja tahe
• riigi põhikorra, kodaniku õiguste, vabaduste ja kohustuste, avaliku halduse organisatsiooni ning avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine ja kasutamise oskus

Omalt poolt pakume eneseteostust toetavas ja arenevas meeskonnas, õppimis- ja arenemisvõimalusi, püsivat töötasu, põhipuhkust 35 kalendripäeva

Lisainfo

Ametikohal teostatakse järelevalvet eelkõige tubaka- ja alkoholiseaduse alusel. Kandidaadilt ootame julgust suhelda teismelistega ning tahet tegeleda ka lasteaia lastega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 850 kuni 900 EUR kuus

Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti tegevusvaldkondadeks on osalemine avaliku korra tagamisel, järelevalve teostamine linnavolikogu poolt vastuvõetud eeskirjade täitmise üle, häiritud liikluse korral ajutine liikluse reguleerimine ja sisevalve üksuse ülesannete täitmine Tallinna haldusterritooriumil