Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27748

Hea võõrkeeleoskusega müügisekretär

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses firma laienemisega otsime oma meeskonda uusi liikmeid, kes sooviksid ühendada huvi teadusmahukate toodete vastu oskusega neid argumenteeritult välisriikidesse müüa. Müügisekretäride peamised tööülesanded:

  • internetiotsing potentsiaalsete klientide leidmiseks
  • müügikõnede pidamine inglise, prantsuse või saksa keeles
  • kliendiarvestuse pidamine
  • töötulemustest kokkuvõtete tegemine

Ootused kandidaadile

  • väga hea inglise, prantsuse või saksa keele oskus kõnes ja kirjas
  • hea suhtlemisoskus
  • hea argumenteerimisoskus
  • hea analüüsivõime
  • iseseisvus
  • vastutusvõime
  • enesekindlus
  • pingetaluvus
  • taktitunne
  • arvutikasutamise oskus (MS Office, internet)

Kasuks tuleb:
  • pikemaajaline viibimine vastavas keelekeskkonnas
  • teiste võõrkeelte valdamine
  • eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • mitmekesist tööd arenevas teadusmahukas ettevõttes
  • väljaõpet (eelteadmised bio- ja geenitehnoloogiast ei ole vajalikud)
  • võimalust pidevaks võõrkeelepraktikaks
  • noort ja rõõmsameelset meeskonda
  • tulemustest sõltuvat tasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV-le lisada kaaskiri!

Tööpakkumise number
#27748