Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802717

HEA TÖÖAEG & TÖÖTASU - MÜÜGIKONSULTANT Tallinna esindusse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle:
- Kõrgetasemelise teenindustaseme tagamise
- Klientide ja töötajate rahulolu
- Tuntud brändide kaupade vastuvõtmise ja väljapaneku korraldamise

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui oled:
- Tähelepanelik ja kiire
- Hea suhtlemis- ja koostööoskusega
- Orienteeritud esinduse müügitulemustele
- Abivalmis ja hooliv klientide suhtes
- Valmis õppima ja arenema
- Huvitatud e-kaubandusest ja soovid osaleda jalatsikaubanduse innovatsioonis

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- Karjäärivõimalusi rahvusvahelises, kiiresti arenevas e-kaubandusettevõttes, mille osanike sekka kuulub ja kasvu toetab Baltikumi suurim erakapitali investeerimisfondide haldaja BaltCap
- Võimalust omandada osalus ettevõttes ja saada seeläbi osa ettevõtte
väärtuse kasvust
- Töötamise võimalust meie Tallinna esindustes Sulle sobival ajal ja kohas.
Meie esindused on avatud alljärgnevalt:
JÄRVE esindus E-R 10-19; L-P 10-18
ROCCA AL MARE esindus E-L 10-21; P 10-19
SIKUPILLI esindus E-P 10-20
LASNAMÄE LAOMÜÜK E-P 10-19
- Vastutusrikast, arendavat ja huvitavat tööd
- Sõbralikku, innovaatilist ja professionaalset meeskonda
- Motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu 900-1600 eurot kuus (brutosumma)

Tööpakkumise number
#802717

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 900 - 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. september 2022
Kuulutus sisestati:
2. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem