Värsked tööpakkumised

Hbm spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155041

Tööpakkumise number

155041

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:
• jae- ja institutsionaalsete investorite tehingukorralduste edastamine välismaakleritele ja –börsidele;
• kliendisuhte hoidmine ja arendamine;
• rahvusvaheliste turgude info ja analüüside vahendamine klientidele.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:
• täpsust, korrektsust ja kohusetundlikkust;
• iseseisvust ja otsustusjulgust;
• kiirus ja stressitaluvus;
• inglise ja vene keele oskust suhtlustasemel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• paindlikku tööaega;
• võimalust eneseteostuseks arenevas finantsturgude valdkonnas;
• atraktiivset töökeskkonda ja häid töötingimusi;
• igakülgset abi ja toetus nii õpiperioodil kui ka edaspidi.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 17. juunil saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > HBM spetsialist

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2008

Hansabank Markets on Hansapanga ettevõtete panganduse divisjoni allüksus, mis tegeleb kaubeldavate finantsinstrumentide vahendamise ja kauplemisega

Pakume üliõpilastele suurepärast võimalust siduda oma koolitee karjäärivõimalusega tunnustatud ja paindlikus organisatsioonis!

Otsime oma meeskonda

spetsialisti,
kelle tööpäev algab siis, kui koolipäev on läbi
(tööaeg 15.00 – 23.00).