Värsked tööpakkumised

Harvesteri operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359931

Tööpakkumise number

359931

Töö kirjeldus

Kasvava metsa ülestöötamine harvesteriga John Deere 1070D. Enamus objekte Lõuna-Eestis, kuid töötame vajadusel üle Eesti.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
* Eelnev töökogemus(kasuks tuleb ka erialane haridus)
* Teadmised erinevatest raieliikidest ja oskus neid teostada
* Teadmised puidusortimentidest
* Riski- ja pingetaluvus
* Kohusetunne ja korrektsus
* Oskus oma tööd iseseisvalt planeerida
* Oskus teostada metsamasina remonti/hooldust
* B-kategooria juhtimisõigust

Pakume tööd ainult eelneva töökogemusega kandidaadile!

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka ja häid töötingimusi.
Töö toimub päevaste vahetustega. Tasustamine vastavalt raieliigile ja töö raskusastmele. Tasustame remondi/hoolduse töötunnid. Tööauto.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. november 2014
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2014

ANT Metsahalduse OÜ on 2008 aastal asutatud ettevõte. Ettevõtte tegevusaladeks on erametsaomanike metsamaa haldamine ja metsamajanduslike tööde teostamine.
Seoses töömahu suurenemisega otsime enda kollektiivi metsamasina operaatoreid.