Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548442

Harvesteri operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle nii harvesteri kui forvarderi juhi. Tööks harvendusraie RMK Edela regioonis. Lepingu pikkus RMK-ga 5 aastat.

Ootused kandidaadile

Eeldame vastavat kvalifikatsiooni.

Pakume stabiilset tööd 5 aasta jooksul ja konkurentsivõimelist palka. Töötasu kokkuleppel, sõltuvalt kvalifikatsioonist.

Tööpakkumise number
#548442

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2018
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2018

Töötame 1994 aastast puidu varumise ja saematerjali tootmisega

Vaata rohkem