Värsked tööpakkumised

Harrastusteatriringide juhendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118616

Tööpakkumise number

118616

Töö kirjeldus

• teatrialase tegevuse korraldamine Saku Huvikeskuses (ka näiteringid)

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus ja oskused huviringide juhendamisel

isikuomadused:
• loomingulisus ja hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

• täiendkoolituse võimalust
• paindlikku tööaega
• eneseteostamise võimalust
• töötasu kokkuleppel (täiskoormuse korral alates 8000 krooni kuus (bruto))

Lisainfo

• töö sobib ka inimesele, kes soovib töötada osalise koormusega õhtusel ajal
• täiskoormuse saavutamiseks pakume juurde kultuurikorraldusalast tööd

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. september 2007
Kuulutus sisestati:
8. august 2007

Saku Huvikeskus loodi 2001. aasta kevadel , mis võttis üle Saku Rahvamaja funktsioonid. Neile lisandus valla kultuuriürituste ning noorsootöö korraldamine ja koordineerimine.

Saku Huvikeskus pakub mitmesuguseid vaba aja veetmise võimalusi. Meelepärase tegevuse leiab siinsetest huviringidest igas eas inimene. Oma tegevustes püüame säilitada rahvakultuuri ning hoida traditsioone. Kogenud juhendajate käe all saab tutvuda ja luua kaasaegset kunsti (traditsioonilised kevadnäitused).