Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36832

Harjutusaladeosakonna koordinatsioonijaoskonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on on seadusandlusele vastava suhtlemise korraldamine tsiviil- ja militaarstruktuuride vahel seoses väliharjutustega.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

  • kõrgharidust, soovitavalt õiguse või halduskorralduse erialal
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ning inglise keele oskust vähemalt kesktasemel erialase sõnavara valdamisega
  • kaasaegsete IT-vahendite kasutamise oskust (sh Word, Excel, PowerPoint)
  • B-kategooria juhilube
  • valmidust ja huvi enesetäiendamiseks ja erialaseks täiendõppeks
  • kohusetunnet ja väga head suhtlemisoskust
  • oskust korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel ja suhelda avalikkusega

Kasuks tuleb:
  • erinevate huvigruppide vahelise suhtlemise korraldamise alane töökogemus
  • vene keele oskus
  • ajateenistuse läbimine

  • huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd noores ja sõbralikus meeskonnas
  • teenistust kõrgema ametniku kohusetäitjana ning avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#36832