Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309889

Harjumaa Piirkondlik müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müük kauplustele
Aktiivne müük ehitusettevõtetele
Igapäevane suhtlemine projekteerijatega ja arhitektidega
Tootekoolituste organiseerimine ja läbiviimine
Turundustegevuste organiseerimine ja läbiviimine
Hinnapakkumiste koostamine
Regulaarne turuanalüüs
Klientide vajaduste väljaselgitamine ja parima lahenduse leidmine
Piirkondliku eelarve koostamine

Ootused kandidaadile

Müügitöö kogemus vähemalt 3 aastat
Ehitussektoriga kursis olemine
Eelnev töökogemus ehtitussektoris
Analüüsi oskus
Tehniline taip
Valmisolek iseseisvaks tööks
Hea enesedistsipliin
Valmisolek komandeeringuteks
Väga hea suhtlemisoskus, eneseväljendusoskus ja läbirääkimisoskus
Suudad võtta vastutust ja langetada kiireid otsuseid
Eesti keele oskust kõrgtasemel ning väga head vene keele oskust
Vajalik autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Stabiilset ja sõbralikku meeskonda
Põhipalka ja boonussüsteemi
Kõiki tööks vajalikke vahendeid
Järjepidevat erialast koolitust
Rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemust
Paindlikku töögraafikut

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saatke oma CV koos motivatsioonikirjaga e-posti aadressile info(at)sakret.ee kuni 16.06 märgusõnaga „Harjumaa müügiinimene“.
Lisainfo jaanika.toome(at)sakret.ee Tel: +372 384 6600

Tööpakkumise number
#309889

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
3. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2013

Sakreti kaubamärk loodi USAs 1936. aastal. Hetkel on Sakret Grupp maailma suurim ehituslike kuivsegude tootja, kel on kokku üle 60 frantsiisilepingu alusel töötava tehase. Lätis avati Sakreti tehas 2004. aastal, 2007. aasta suvel alustas tööd Sakreti tehas Eestis, 2008. aasta suvel avati tehas Leedus.
Hetkel on Sakret OÜ kuivsegude turuosa Eestis ca 30 %.

Vaata rohkem