Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519227

HARJUMAA BÜROO KESKKONNAKAITSEINSPEKTOR KALAKAITSE SUUNAL

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Riikliku keskkonnajärelevalve tegemine:

  • keskkonnakaitse ja -kasutamise nõuetest kinnipidamise kontrollimine kalakaitse valdkonnas
  • väärtegude menetlemine, haldusmenetluse läbiviimine, kriminaalasjades esmaste menetlustoimingute tegemine ning keskkonnakahjude arvestamine ja sissenõudmine
  • oma töövaldkonnas kaebuste ja avalduste lahendamine

Ootused kandidaadile

  • keskkonna- või õigusalane kõrg- või eriharidus (kalandus, veeökosüsteemid)
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • vene ja inglise keele oskus kesktasemel
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus, meeskonnatööle orienteeritus ja pingetaluvus
  • iseseisvus ja otsustusvõime
  • kehtiv autojuhiluba
  • hea füüsiline tervis (oluline osa tööajast tuleb veeta väljas)
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses teenistusse asumisele sätestatud nõuetele

Kasuks tuleb:
  • õigusteadmised (keskkonnalaste õigusaktide tundmine, menetluste läbiviimine)
  • töökogemus kalanduse valdkonnas
  • maakonna hea tundmine
  • väikelaevajuhi tunnistus ning praktiline sõidukogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd - ükski inspektori päev ei sarnane teisele
  • isiklikku mentorit
  • väljaõpet ja erialaseid täiendkoolitusi
  • paindlikku tööaega
  • sõbralikku kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda ja järelevalvetehnikat
  • haigestumise korral hüvitise maksmist alates teisest päevast
  • tervisespordikulude osalist hüvitamist
  • brutopalka 1000 eurot kuus

Tööle asumine: kokkuleppel
Teenistuskoha aadress: Kopli 76, Tallinn

Kandideerimiseks ootame CV-d ja motivatsioonikirja märgusõnaga “Harjumaa büroo kalakaitseinspektor“ hiljemalt 11.03.2018.

Tööpakkumise number
#519227

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. märts 2018
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2018

Keskkonnainspektsioon on Keskkonnaministeeriumi valitsemisalas olev riigiasutus, mis koordineerib ja teostab looduskeskkonna ja -varade kasutamise alast järelevalvet. Keskkonnainspektsiooni missioon on õiguskuulekuse tagamine keskkonnavaldkonnas eesmärgiga säilitada ja parandada keskkonnaseisundit, visioon on olla avatud ja usaldusväärne asutus, mis töötab süsteemselt ja tulemuslikult keskkonnavaldkonnas õiguskuulekuse paranemise ja puhta keskkonna nimel.

Vaata rohkem