Värsked tööpakkumised

Harju büroo Tallinna osakonna PEASPETSIALIST

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122715

Tööpakkumise number

122715

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti tööülesanneteks on mootorsõiduki juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimine (teooria- ja sõidueksami vastuvõtmine);
* registritoimingute tegemine juhilubade vahetamisel ja väljastamisel;
* kodanike avalduste alusel kannete tegemine liiklusregistrisse sõidukite registreerimisel, registriandmete muutmisel ja registrist kustutamisel.

Nõudmised kandidaadile

* Vanus vähemalt 25 aastat;
* kesk- või kutsekeskharidus (soovitav tehniline);
* vähemalt ühe võõrkeele (soovitav inglise või vene keel) oskus kesktasemel;
* A-;B-;C- kategooria juhiloa olemasolu ja B-kategooria auto juhtimisõigus vähemalt 5 aastat;
* arvuti kasutamise oskus;
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
* kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös, ausus, lojaalsus ning positiivne maailmavaade;
* kandidaat peab olema korrektne liikleja ning tal ei tohi olla karistusi joobes juhtimise, lubatud sõidukiiruse ületamise või muude tõsisemate liiklusalaste nõuete rikkumise eest;
* tema ise või tema lähisugulased ei tohi tegutseda liiklusõpetajana või omada autokooli.

* individuaalset sisseelamisprogrammi igale uuele töötajale;
* huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas;
* eneseteostus- ja arenguvõimalust suures ja kindlas organisatsioonis;
* täiendkoolitust.

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee

Lisainfo telefonil 5186 686 Eha Laine

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. september 2007

ARK on kiiresti arenev ja uuendustele avatud organisatsioon. Pakume oma klientidele liiklusregistri alaseid teenuseid alates juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimisest, juhilubade väljastamise ja vahetamisega seotud toiminguid ning kõik sõidukite liiklusregistrisse kandmisega seonduvat. Samuti on meie tegevuse eesmärgiks ohutu liikluse ning keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele kaasaaitamine. Oleme tööandjaks 300-le tublile inimesele üle Eesti.