Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127967

Harju büroo Saue osakonna PEASPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti tööülesanneteks on mootorsõiduki juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimine (teooria- ja sõidueksami vastuvõtmine);
* registritoimingute tegemine juhilubade vahetamisel ja väljastamisel;
* kodanike avalduste alusel kannete tegemine liiklusregistrisse sõidukite registreerimisel, registriandmete muutmisel ja registrist kustutamisel.

Ootused kandidaadile

* Vanus vähemalt 25 aastat;
* kesk- või kutsekeskharidus (soovitav tehniline);
* vähemalt ühe võõrkeele (soovitav inglise või vene keel) oskus kesktasemel;
* A-;B-;C- kategooria juhiloa olemasolu ja B-kategooria auto juhtimisõigus vähemalt 5 aastat;
* arvuti kasutamise oskus;
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
* kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös, ausus, lojaalsus ning positiivne maailmavaade;
* kandidaat peab olema korrektne liikleja ning tal ei tohi olla karistusi joobes juhtimise, lubatud sõidukiiruse ületamise või muude tõsisemate liiklusalaste nõuete rikkumise eest;
* tema ise või tema lähisugulased ei tohi tegutseda liiklusõpetajana või omada autokooli.

* individuaalset sisseelamisprogrammi igale uuele töötajale;
* huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas;
* eneseteostus- ja arenguvõimalust suures ja kindlas organisatsioonis;
* täiendkoolitust.

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee

Lisainfo telefonil 5052 744 Urmas Pielberg

Tööpakkumise number
#127967