Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58132

Harju büroo peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peaspetsialisti tööülesanneteks on mootorsõiduki juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimine (teooria- ja sõidueksami vastuvõtmine) ning registritoimingute tegemine juhilubade vahetamisel ja väljastamisel.

Ootused kandidaadile

*Kesk- või kutsekeskharidus (soovitav tehniline);
*vähemalt kahe võõrkeele (soovitav inglise ja vene) oskus kesktasemel;
*vanus vähemalt 25 aastat;
*A-; B-; C-kategooria juhiloa olemasolu ja B-kategooria auto juhtimisõigus vähemalt 5 aastat;
*arvuti kasutamise oskus;
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
*kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös, ausus ja lojaalsus ning positiivne maailmavaade;
*kandidaat peab olema korrektne liikleja ning tal ei tohi olla karistusi sõiduki joobes juhtimise, lubatud sõidukiiruse ületamise või muude tõsisemate liiklusalaste nõuete rikkumise eest;
*tema ise või tema lähisugulased ei tohi tegutseda liiklusõpetajana või omada autokooli.

*Huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses ja stabiilses töökeskkonnas;
*eneseteostamise- ja arenguvõimalust;
*täiendkoolitust.

Lisainfo

Kui töö tundub huvitav ja arvad, et oled sobiv kandidaat, siis saada oma elulookirjeldus (CV) ja kaaskiri koos palgasooviga hiljemalt 22.jaanuar 2005.
Lisainfo telefonil 6501 080; 6501 070 Aavo Sau

Tööpakkumise number
#58132