Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62212

Harju büroo Maardu osakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*mootorsõiduki registreerimiseelse ülevaatuse korraldamine;
*mootorsõiduki tehniline ja dokumentaalne kontrollimine, mis on seotud registrisse tuleku, muudatuste vormistamise ning registrist kustutamisega.

Ootused kandidaadile

*kesk- või kutsekeskharidus (soovitav tehniline);
*vähemalt kahe võõrkeele (soovitav inglise ja vene) oskus kesktasemel;
*arvuti kasutamise oskus;
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
*korrektsus töös, ausus ja lojaalsus ning positiivne maailmavaade;
*meeskonnatöö oskus.

*huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses ja stabiilses töökeskkonnas;
*eneseteostamise- ja arenguvõimalust;
*täiendkoolitust.

Lisainfo

Kui töö tundub huvitav ja arvad, et oled sobiv kandidaat, siis saada oma elulookirjeldus (CV) ja kaaskiri koos palgasooviga hiljemalt 22.märts 2006.a.
Lisainfo telefonil 6501 080; 6501 070 Aavo Sau

Tööpakkumise number
#62212