Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #805223

HARIVATE JA MEELELAHUTUSLIKE PROGRAMMIDE PRODUTSENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sina hoolitsed selle eest, et meie majas toimuvad aastaringselt põnevad, meie temaatikaga sobivad sündmused ning kõigile – väikelastest täiskasvanuteni, sõpruskondadest ettevõteteni – jagub köitvaid ühistegevusi.

Sinu peamised ülesanded on:

  • PROTO teemakuude, programmiliste meelelahutuslike toodete (nt jõuluüritused ning sünnipäevaprogrammid lastele ja täiskasvanutele) planeerimine, koostööpartnerite leidmine, vahendite hankimine, läbiviijate juhendamine.

Ootused kandidaadile

  • projektijuhtimise ja/või produtseerimise kogemus, sh tehnilised ja administratiivsed oskused;
  • valmisolek aeg-ajalt tööks nädalavahetusel;
  • väga hea suhtlemisoskus – nii suuline kui ka kirjalik;
  • oskus luua ja hoida koostöövõrgustikke, usaldusväärsus.

Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus, eelnev kokkupuude rahastustaotluste koostamisega.

Ettevõte pakub

  • teha sisukat, põnevat ja vastutusrikast tööd;

  • algatada ja teostada erineva mahu ja keerukusega projekte;

  • lasta oma ideedel lennata ja panna proovile oma nutikus;

  • tegutseda koos toreda ja toetava tiimiga, kohtuda põnevate inimestega;

  • töötada väga ägedas asukohas omanäolises majas;

  • uurida ja avastada, mida põnevat tehakse mujal.

Tööpakkumise number
#805223