Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646536
Veebipõhine värbamine
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

Haridustehnoloog

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Töö sisuks on koolis kasutatavate õppesüsteemide haldamine, kasutajatele tutvustamine ja nende koolitamine, õpilaste õpioskuste arendamine, osalemine kutsekoolide haridustehnoloogide võrgustiku töös. Lisaks kuni 300 arvutiõpetuse tunni andmine.

Ootused kandidaadile

IT alane rakenduskõrgharidus või kõrgharidus

Pakume huvitavat ja põnevat tööd kutsekooli õpetajate toetamisel õppeinfosüsteemide kasutamisel, uue põlvkonna õpetamisel ja juhendamisel. Uueneva maailmaga kaasas olemiseks pakume enesetäiendamisvõimalusi, arenemisvõimalusi uute õppekäsitluste omandamisel ja edastamisel, koostööd ettevõtetega uute õpivõimaluste väljaarendamisel.

Lisainfo

Tööaeg on E-R 9-17ni, töökoht asub 7 km Viljandist Vana-Võidus.
Lisateavet jagab direktor Tarmo Loodus 5020580

Tööpakkumise number
#646536