Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64899

Haridustehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

e-õppega seotud tegevuste arendamine,
s.h.
e-õppega seotud projektide algatamine ja läbivaatamine,
tehniline tugi ja konsultatsioonid õppejõududele,
rahvusvahelise koostöö koordineerimine

Ootused kandidaadile

kõrgharidus,
arvuti tundmine kõrgtasemel,
inglise keele valdamine,
eelnev töökogemus e-õppega seonduvas valdkonnas,
hea suhtlemisoskus

huvitavat tööd arenevas kollektiivis ja kaasaegses keskkonnas
enesearendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#64899