Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643351

Haridustehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Südalinna Kool vajab oma meeskonda veel 1 haridustehnoloogi.
Oleme olnud mitmeid aastaid kooliuuenduse ja digipädevuste aktiivsed edendajaid. Seega väljakutseid jagub ja meeskond on nendeks valmis.

Vajame visionäärist haridustehnoloogi, kes soovib aidata üle minna personaliseeritud õppetööle 1.-9. klassi õpilastel ja neid toetavate õpilastel.

Meie õpetajad valdavalt oskavad ja soovivad kasutada VR-seadmeid, roboteid, interaktiivseid tahvleid, tahvel- ja sülearvuteid. Õpetajad on valmis õppetöös kõike proovima, kui neil on toetav ja meeskonnamängijast haridustehnoloog abiks.

Ootused kandidaadile

Haridustehnoloogiline ja/ või pedagoogiline kõrgharidus (võib olla omandamisel) ja pikem haridustehnoloogiline täiendkoolitus või IKT- alane kõrgharidus.
Soovitavalt eelnev töökogemus koolis.
Vajalik väga hea meeskonnatöö oskus ja suutlikkus juhendada nii täiskasvanud õppijaid kui ka lapsi.
Suutlikkus luua visioone, algatada protsesse ja oled uuendustest huvitatud elukestev õppija.
Suutlikkus vajadusel kirjutada IKT-alaseid projekte ja ideekavandeid ning IT-arengukava.

Meie kollektiivis on umbes 40 töötajat ja 500 õpilast. Seega kõik tunnevad kõiki ja toetavad üksteist. Pakume uutele inimestele võimalust mentori toeks. Töötajatel on võimalus osaleda kovisioonides ja coachingus.
Pakume toredaid ühisüritusi.
Koolipäeva jooksul on ka õpetajatel aktiivne (mängu)vahetund.
Võimalus algatada oma projekte ja uusi huviringe.
Olenevalt kandideerija soovist töökoormus 0.5-1.0 ametikohta.

Tööpakkumise number
#643351

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
10. märts 2020

Tallinna Südalinna Kool on haridusuuendustele avatud mõtlemisega põhikool Tallinna kesklinnas. Meie visiooniks on olla hea õpikeskkonnaga kool, mis toetab iga lapse arengut. Meie kooli õpilaste arv on pidevalt kasvamas ja seetõttu otsime ka uusi koostöisest õppimis- ja õpetamiskultuurist ning pidevast enesearengust huvitatud töötajaid meie kollektiiviga liituma.

Kool on saanud viimastel aastatel mitmeid tunnustusi, mis näitavad meie kooli meeskonna head koostööd ja ühiste eesmärkide seadmise oskust. Oleme avatud uutele ideedele, kuid hoiame au sees enda kooli põhiväärtuseid ja soovime jätkuvalt olla kodune kool kesklinna südames.

Meie tehtud tööd on tunnustustatud järgnevalt:
“Turvaline kool 2013”, "Parim personaliprojekt 2014 ja 2017", “Hea õpikeskkonnaga kool 2015”, "Haridusuuendus 2018. Valdkond: Õppija päeva disain", Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Innove konkursi “Aasta kool 2018” finalist;Tallinna linna noorsootöö tunnustuskonkursi võitja 2018; oleme saanud mitmeid tunnustusi 2013.-2018. aastal digivaldkonna arendamise eest - nt virtuaalreaalsus, robootika).

Vaata rohkem