Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #392472

Haridustehnoloog projektijuhi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • õppekeskkondade ja ülesannete disain e-keskkondades,
  • õpiobjektide ning e-kursuste loomise toetamine ja teostamine,
  • õppevideote tootmine,
  • erialavaldkonna metoodiline nõustamine ja koolitamine,
  • arendusprojektide juhtimine,
  • visuaalsete õpivahendite graafiline disain ning kujundus.

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus soovitavalt haridus- või infotehnoloogia valdkonnas;
  • töökogemus sarnasel tööl või valdkonnas;
  • kogemus e-õppe ja seotud platvormide ning tarkvaraliste lahendustega;
  • graafilise disaini ja animatsioonide loomise kogemus;
  • väga hea orienteerumine e-hariduse valdkonnas ja erialavaldkonna spetsiifilisemate arengusuundade valdamine;
  • soovitavalt projektijuhtimise kogemus, sh rahvusvahelises töökeskkonnas;
  •  võimekus panustada sisejulgeoleku valdkonna arendustegevustesse ja projektidesse;
  • laitmatu riigikeele oskus, inglise keele oskus kesktasemel B2 (sh erialase sõnavara valdamine);
  • soovitavalt töökogemus või teadmised sisejulgeoleku valdkonnast;
  • loov mõtlemine, tulemustele orienteeritus, õpivõime, algatusvõime, kohuse- ja vastutustundlikkus, süsteemsus, korrektsus, avatus, pingetaluvus, meeskonnatöövalmidus, väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus, loogilisus ja analüütilisus.

Ettevõte pakub

  •  puhkust 35 kalendripäeva;
  •  töökoha asukoht on Tallinnas, Kase 61;
  • võimalust töötada sisejulgeoleku valdkonna juhtivas haridusinnovatsiooni üksuses;
  • moodsat töökeskkonda ja head enesearengu võimalust.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume saata CV, motivatsioonikiri koos palgasooviga ning näidised seni tehtud töödest (õpiobjekt, õppevideo, animatsioon vms) hiljemalt 07.09.2015 e-posti aadressile pille.jarvekald[at]sisekaitse.ee
Lisainfot kandideerimise kohta saab telefonil 696 5541 Pille Järvekald või e-posti aadressil pille.jarvekald[at]sisekaitse.ee
Lisainfo pakutava ametikoha sisu kohta e-posti aadressil marek.link[at]sisekaitse.ee
Töökuulutusega on võimalik tutvuda aadressil www.sisekaitse.ee/toopakkumised

Tööpakkumise number
#392472

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2015
Kuulutus sisestati:
18. august 2015

CVKeskus.ee klient

www.sisekaitse.ee

Vaata rohkem