Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300641

Hariduse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rakvere Linnavalitsus võtab teenistusse määramata ajaks hariduse peaspetsialisti.

Hariduse peaspetsialisti ametikoha põhieesmärgiks on osalemine Rakvere linna hariduspoliitika väljatöötamises ja elluviimises, Rakvere linnale kuuluvate haridusasutuste tegevuse koordineerimine ning koolikohustuslike laste arvestuse pidamine ja laste koolieelsetesse lasteasutustesse vastuvõtmise korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus;
  • eelnev vähemalt 2 aastane praktilise töö kogemus sarnasel ametikohal riigi või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses või haridusasutuses,
  • head teadmised hariduse valdkonnast ning seda reguleerivast seadusandlusest;
  • vastavus avaliku teenistuse seaduse nõuetele;
  • eesti keele oskus C1 tasemel;
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Office tooted vm kontoritarkvara, töös kasutatavate programmide kasutamisoskus)
  • analüüsi- ja algatusvõime, hea suhtlemisoskus, kohusetunne, täpsus, enesekehtestamisoskus, meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • erialast täiendkoolitust.

Lisainfo

Avaldus koos elulookirjeldusega ja haridust tõendava dokumendi koopiaga esitada Rakvere Linnavalitsusele aadressil Tallinna tn 5 RAKVERE 44306 või digitaalselt allkirjastatuna linnavalitsus/ät/rakvere.ee hiljemalt 15. märtsil 2013. a.

Täiendav info: abilinnapea Rainer Miltop tel. 322 5822, 5919 1947 või rainer.miltop/ät/rakvere.ee

Tööpakkumise number
#300641

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. märts 2013
Kuulutus sisestati:
4. märts 2013

CVKeskus.ee klient

Kohalik omavalitsus

Vaata rohkem