Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56837

Hariduse- ja kultuurispetsialist

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesannete kirjeldus vaata Võru linna koduleheküljelt www.vorulinn.ee hariduse- ja kultuurispetsialist

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline kõrgharidus
  • pedagoogilise töö kogemus vähemalt kolm aastat

Soovitav:
  • võõrkeelte oskus
  • valdkonda puudutavate õigusaktide tundmine

Ettevõte pakub

arenemis- ja koolitusvõimalusi
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
eneseteostuse võimalusi

Lisainfo

CV ja avaldus esitada 05.jaanuariks 2006.a.

Tööpakkumise number
#56837