Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241944

Haridus- ja kultuuriteenistuse juht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valla kultuuri, hariduse, spordi ja noorsootöö valdkonna arenguks vajalike tegevuste ning nende valdkondade asutuste tegevuste koordineerimine, seadusandlusest tulenevate ülesannete täitmise tagamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eesti keele valdamine ja ühe võõrkeele oskus ametialase sõnavara valdamisega
  • arvuti kasutamise oskus (Word, Excel)
  • üldised teadmised riigi- ja omavalitsussüsteemist

Töö eeldab:
  • strateegilise mõtlemise oskust
  • head suhtlemisoskust
  • pingetaluvust
  • koostöövalmidust
  • initsiatiivikust

Ettevõte pakub

  • tööalastel täiendkoolitustel osalemise võimalust

Tööpakkumise number
#241944

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2011

Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele. Saku valla esmase moodustamise daatumiks on aasta 1866. Käesoleval ajal elab Saku vallas üle 9000 elaniku.
Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Sookaera-Metsanurga, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Kanama, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku.

Vaata rohkem