Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187334

Hansabussi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuhi peamine eesmärk on läbi isikliku müügi tagada ettevõtte müügi- ja kasumieesmärkide saavutamine. Müügijuht vastutab Hansabussi tellimus- ja regulaarvedude müügitegevuse tulemusliku juhtimise eest.

Ettevõte annab võimaluse väga heade ja edukate tulemuste korral karjääriredelil edasi liikuda, võttes vastutuse ettevõtte ühe kaubamärgi tulemuste ja juhtimise eest.

Tööülesanded:

  • aktiivne müügitegevus ja olemasolevate kliendisuhete hoidmine ning arendamine
  • koostööpartnerite regulaarne külastamine ja HANSABUSSI kaubamärgi presenteerimine
  • uute klientide ja koostööpartnerite leidmine
  • müügieesmärkide saavutamine
  • müügianalüüsi ja aruandluse teostamine
  • müügitoetustegevuste kavandamine ja elluviimine koostöös turundusosakonnaga
  • müügitoetusmaterjalide olemasolu tagamine koostööpartnerite juures

Ootused kandidaadile

  • majandusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • hea inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • eelnev aktiivse müügitöö kogemus vähemalt 3 aastat
  • väga hea suhtlemisoskus, selge eneseväljendusoskus
  • otsustamiskindlus ja enesekehtestamise võime
  • julgus ja initsiatiivikus
  • hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • mitmekesist, vastutusrikast ja liikuvat tööd
  • noort, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#187334

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
19. november 2009

AS HANSABUSS on emaettevõte, mille alla kuuluvad kaubamärgid „Hansabuss”, „City Tour”, „Hansarent”, "Business Line", „Mulgi Reisid” ja "Hansabuss Latvia".

Vaata rohkem