Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211259

Hankespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses senise spetsialisti ettevõttesisese karjääriga on Statoili hankeosakonna meeskonnaga oodatud liituma hankespetsialist, kelle töö eesmärgiks on kõikide hanke- ja ostuprotsessiga seotud protseduuride nõuetekohane administreerimine ning hankejuhi sisuline assisteerimine hangete läbiviimisel.

  • Hangete läbiviimine koostöös hankejuhiga;
  • Hankijate haldamine ja läbirääkimiste pidamine;
  • Rahvusvahelistes hankeprojektides osalemine;
  • Ostuprotsessi administreerimine. Vastutab ostuprotsessi nõuetekohase ja pideva toimimise eest ning administreerib kõiki ostuprotsessiga seotud etappe programmis SAP;
  • Hankijate andmete haldamine programmis SAP. Ostuspetsialist kontrollib vastavalt ettevõtte seest tulnud tellimustele uute hankijate andmed ja sisestab süsteemi;
  • Hankedokumentatsiooni haldamine, korrastamine ja arhiveerimine;
  • Koostöö Eesti Statoili erinevate osakondadega.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või selle omandamine (soovitatavalt majandus- või õigusalane);
  • Inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas, vene keel suhtlustasandil tuleb kasuks;
  • Hea arvutikasutusoskus, kasuks tuleb SAP ja Windows keskkonna programmide valdamine ja erinevate infosüsteemidega töötamise kogemus; kogemused andmesisestamisel;
  • Eelnev kogemus ostualal;
  • Iseseisvus ja sihikindlus;
  • Prioriteetide seadmise oskus, täpsus, korrektsus;
  • Läbirääkimis- ja veenmisoskus.

Ettevõte pakub

  • Rahvusvahelist koostöökogemust;
  • Häid töötingimusi ja kaasaegseid töövahendeid;
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja soodustusi;
  • Võimalust ametialaselt areneda ja karjääri teha.

Lisainfo

Kandideerimiseks palun sisestada kandideerimisankeet Statoili kodulehel www.statoil.ee > Töölesoovijale> Vabad ametikohad > Hankespetsialist hiljemalt 15. novembriks 2010.a. Märgusõna: “Hankespetsialist"

Ametikohale kandideerimisega olete andnud nõusoleku oma CV säilitamiseks Statoili värbamise andmebaasis ja taustauuringu teostamiseks pärast tööintervjuud.

Tööpakkumise number
#211259

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. november 2010
Kuulutus sisestati:
3. november 2010

AS Eesti Statoil on rahvusvahelise kontserni Statoil Fuel & Retail ASA tütarettevõte ning juhtiv mootorikütuste jaemüüja Eestis, teenindades igal kuul 1,5 miljonit klienti. AS-i Eesti Statoil emafirma Statoil Fuel & Retail ASA omab Skandinaavias, Poolas, Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal ulatuslikku jaemüügivõrgustikku, kuhu kuulub ligikaudu 2300 täisteenindus- ja automaatjaama. Statoili kaubamärki kandvates teenindusjaamades üle Euroopa töötab rohkem kui 17 000 inimest ning lisaks ligi 2000 inimest grupi peakontorites kaheksas riigis. AS-il Eesti Statoil on 46 teenindusjaama ja viis 1-2-3 automaatjaama üle Eesti. Statoili teenindusjaamades töötab üle 500 inimese ning Tallinna peakontoris 50 inimest.

Vaata rohkem