Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #135913

Hankespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hangete ja riigihangete teostamine
  • hankedokumentatsiooni koostamine ja haldamine
  • osalemine asutusesiseste hankeregulatsioonide ja protseduurireeglite väljatöötamisel

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 1-aastane hangete läbiviimise kogemus
  • riigihangete seaduse hea tundmine
  • kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus
  • heal tasemel inglise keele oskus
  • heal tasemel arvuti kasutamise oskus
  • hea analüüsivõimega ja iseseisev
  • hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#135913