Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #627253

Hankespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • Hankeprojektidel osalemine;
  • Hinnapakkumiste tegemine;
  • Lepingutingimuste läbirääkimine;
  • Ostu- ja tarneprotsessi jälgimine ja kontroll;
  • Oma valdkonna perioodiline aruandlus ning dokumentatsiooni haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat:

  • Omab eelnevat töökogemust avalike pakkumistega;
  • Tunneb hästi riigihangete seadusandlust;
  • Oskab seada prioriteete ning leida lahendusi ootamatutele probleemidele;
  • On omandanud kõrghariduse;
  • Suudab end vabalt väljendada lisaks eesti keelele ka inglise keeles:
  • On täpne, süsteemne ning suurepärase eneseväljenduse ja suhtlemisoskusega.

Omalt poolt pakume: väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes, head töötasu, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Tööpakkumise number
#627253

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem