Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301489

Hankespetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hankespetsialisti peamisteks tööülesanneteks on koostöö tegemine tehast teenindavate tarnijatega, uutele projektidele materjali hindade koostamine, alternatiivsete koostööpartnerite leidmine ning nendega läbirääkimiste pidamine, lepingute haldamine süsteemides MANU Online ja Quotewin.

Ootused kandidaadile

- Heal tasemel inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- Arvuti kasutamise oskus (MS Excel)
- Sihikindlus kokkulepitud tegevuste lõpule viimisel
- Analüüsioskus
- Hea suhtlemis- ja koostööoskus, iseseisva töö tegemise oskus
- Pinge- ja stressitaluvus
- Korrektsus ja kohusetundlikkus
Kandideerimisele tuleb kasuks eelnev töökogemus ostutöö valdkonnas elektroonikatööstuses.

- Töökogemust hea tehnoloogilise baasi ja kõrge oskusteabega kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Huvitavat ja vastutusrikast töövaldkonda, eneseteostusvõimalust
- Tervise Paradiisis lõõgastumise ja sportimise võimalust
- Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#301489

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. märts 2013
Kuulutus sisestati:
12. märts 2013

NOTE Pärnu OÜ on Rootsi EMS-teenuseid (Electronic Manufacturing Services) pakkuva
kontserni NOTE AB tütarettevõte. NOTE Pärnu OÜ peamisteks tegevusaladeks on keskmiste ja suuremate seeriate elektroonikal baseeruvate seadmete montaaž ja tootmine.

Vaata rohkem