Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637686

Hankespetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie uue kolleegi ülesandeks on:

  • riigihangetega seonduvate valla õigusaktide ja juhendmaterjalide väljatöötamine ning kaasajastamine
  • riigihangete ajakava koostamine ja sellest kinnipidamise jälgimine
  • riigihangete alusdokumentatsiooni ettevalmistamine
  • riigihangete menetlustoimingute ettevalmistamine ja läbiviimine
  • riigihangete registris nõutavate teadete ja aruannete esitamine
  • asutuse esindamine riigihangete läbiviimisel tekkinud õiguslikes küsimustes riigihangete vaidlustuskomisjonis ning kohtus
  • lepingute koostamine ja haldamine (ettevalmistamine, lepingupartneritega suhtlemine, tähtaegade jälgimine)
  • asutuse esindamine lepingulistes vaidlustes
  • vallavara haldamisega seotud toimingute teostamine oma ülesannete piires, sh:
- vara üleandmise-vastuvõtmisega seotud toimingute korraldamine;
- vara võõrandamisega seotud toimingute ettevalmistamine ja enampakkumiste läbiviimine;
- vara rendikonkursside ettevalmistamine ja läbiviimine;
- amortiseerunud ja kasutusest kõrvaldatud vara mahakandmise ning hävitamise korraldamine;
  • reklaami/avalike ürituste/koosolekute loa taotluste menetlemine

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on kõrgharidus (eelistatult õiguse või majanduse valdkonnas)

Teadmiste ja oskuste osas peaks kandidaat:

  • omama riigihangete läbiviimise ning lepingute koostamise ja nende haldamise kogemust
  • oskama kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid, arvutiprogramme ja andmebaase
  • tundma oma valdkonda reguleerivaid õigusakte ja juhiseid
  • olema väga hea suhtleja nii suuliselt kui kirjalikult
  • valdama vähemalt C1-tasemel eesti keelt; ette võib tulla vajadus suhelda ka inglise keeles
  • oskama koostada tööks vajalikke kirju ja dokumente
  • oskama planeerida tööprotsessi
  • omama algatusvõimet ja loovust
  • omama võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada ka pingeolukorras, oskama efektiivselt kasutada aega

Kasuks tuleb:
  • töökogemus avalikus sektoris
  • isikliku auto töösõitudeks kasutamise võimalus (hüvitatakse)

Ettevõte pakub

  • arenevat ja sõbralikku meeskonda
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • ametialaseid täiendkoolitusi
  • kindlat töötasu tehtud töö eest
  • puhkust 35 päeva
  • haigushüvitist alates haigestumise esimesest päevast

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada CV ja motivatsioonikiri.
Küsimuste korral pöörduda majandusteenistuse juhi Peep Puki poole,tel 671 2406; 503 3066 või peep.pukk(ät)sakuvald.ee.
Tööle asumise aeg on vastavalt kokkuleppele.

Tööpakkumise number
#637686

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2020

Saku vald on enam kui 10000 elanikuga mõnus elupaik Harjumaal. Meie lähinaabriteks on Tallinna ja Saue linnad ning Kiili, Kohila ja Saue vallad. Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Saue, Sookaera-Metsanurga, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku. Meie vallas on olemas kõik eluks vajalikud teenused, head sportimis- ja vabaajaveetmise võimalused, aktiivne kohalik kogukond, heal tasemel haridus- ja sotsiaalasutused.

Saku Vallavalitsus korraldab valla igapäevaelu ja viib ellu vallavolikogu kavandatud arendustegevusi. Vallavalitsuse struktuuris on ehitus- ja planeerimisteenistus, finantsteenistus, sotsiaalhoolekandeteenistus, majandusteenistus, toitlustusteenistus ning vallakantselei.

Saku Vallavalitsuse majandusteenistus korraldab oma 45 töötajaga vallavara haldamist ja kommunaalmajandust, vallasisest ühistransporti ja avalike alade heakorda, vallaasutuste igapäevast toimimist ja toitlustamist.

Vaata rohkem