Värsked tööpakkumised

Hankespetsialist (ABB AS)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424711

Tööpakkumise number

424711

Töö kirjeldus

Hangete ettevalmistamine ja läbiviimine koostöös tarneahela juhiga. Hinnaläbirääkimised olemasolevate ja uute hankijatega. Lepingute ettevalmistamine, lepingutingimuste täiendamine/muutmine koostöös tarneahela juhiga. Hankijate haldus Pro Supply ja ABB globaalsetes andmesüsteemides, raportite koostamine, säästude raporteerimine SFBD-s.
Uute hankijatega koostöö loomine ja olemasolevate hankijatega sidemete hoidmine, arendamine (strateegiline koostöö). Uute ning soodsamate hankekanalite ja hankijate otsimine, vastavate raportite koostamine.

Nõudmised kandidaadile

- hankealane töökogemus
- hea analüüsi ja planeerimisvõime
- väga hea eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus suhtlemistasandil
- hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Power Point)
- iseseisev probleemide lahendamise oskus ja paindlikkus

Ettevõte pakub

- tööd rahvusvahelises ettevõttes
- kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
- väljakutseid ja enesearendamist
- tööle tasuta bussitransporti Tallinnast, Keilast, Maardust
- sõbralikke ja toetavaid kolleege

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016

Finesta on Eesti suurim personalifirma. Me aitame ettevõtetel leida õiged töötajad ning korraldame personalitööd – haldame töölepinguid, palga maksmist, puhkuseid ja muud seonduvat. Tööotsijaile pakume töölepingu alusel täis- ja osalise tööajaga ning paindliku graafikuga tööd erinevates ettevõtetes. Finesta on asutatud 2008. aastal. Meie kaudu töötab erinevates ettevõtetes üle 1000 renditöötaja.