Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #807331
Osaline kaugtöö võimalus

Hankeosakonna assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Dokumendihaldus.

  • Lepingutingimuste läbirääkimine koostööpartneritega.

  • Sõidukipargi haldamine.

  • Kulude ja tarneahela jälgimine.

  • Turu-uuringute läbiviimine.

  • Andmete kogumine ja analüüs.

  • Osakonna protsesside jälgimine.

  • Tellimissüsteemi haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Haridus või töökogemus sarnases valdkonnas.

  • Väga heal tasemel eesti ja inglise keele oskus.

  • Vilunud MS Office programmide kasutaja.

  • Suurepärane planeerimis- ja presenteerimisoskus.

  • Initsiatiivikas meeskonnamängija.

  • Hea enesejuhtimis- ja organiseerimisoskus ning võime tegeleda mitme projektiga korraga

Ettevõte pakub

  • Atraktiivset töökohta edukas ning kasvavas ettevõttes.

  • Täiendavat tervisekindlustust esimesest tööpäevast.

  • Karjääri- ja arenguvõimalust.

  • Rahvusvahelist töökeskkonda.Värskeid puuvilju, kohvi ning teed, et tunneksid end erksalt terve päeva vältel.

  • Kaasaegset ja ergonoomilist töökohta Tammsaare ärimajas.

  • Võimalust töötada kodukontorist.

Tööpakkumise number
#807331

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2022
Kuulutus sisestati:
17. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem