Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196297

Hankekorraldustalituse juhtivspetsialist (lapsehoolduspuhkusel viibiva ametniku asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Antud ametikoht kuulub Politsei- ja Piirivalveameti logistikabüroo hankekeskuse hankekorraldustalituse koosseisu. Hankekorraldustalituse põhiülesandeks on Politsei- ja Piirivalveameti hankealase tegevuse planeerimine, standardiseerimine ja analüüsimine, hankemenetluste läbiviimine ning valdkondliku järelevalve teostamine.

Hankekorraldustalituse peaspetsialisti põhiülesanneteks on:

  • riigihanke lihtmenetluse läbiviimine, sellega seotud dokumentide koostamine ja toimingute teostamine;
  • ameti teenistujate nõustamine hankevaldkonda puudutavates küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus;
  • soovitavalt töökogemus riigihangete läbiviimise valdkonnas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • väga hea MS Excel’i, MS Word’i ja Internet Explorer’i kasutamise oskus;
  • ausus, täpsus, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb:
  • juriidiline või avaliku halduse alane kõrgharidus;
  • kogemused dokumendihaldustarkvaraga Postipoiss.

  • head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku sektori organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Ametikoha sisuliste küsimuste korral Kadri Look, telefon: 619 1239; kadri.look[ät]politsei.ee
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral Margot Saidla, telefon: 730 8843; margot.saidla[ät]politsei.ee

Tööpakkumise number
#196297

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
24. mai 2010
Kuulutus sisestati:
3. mai 2010

Alates 1. jaanuarist on praegused politseiasutused, piirivalveasutused ning kodakondsus- ja migratsiooniamet uus ühendasutus, Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.

Vaata rohkem