Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194329

Hankekeskuse lepingutalituse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Antud ametikoht kuulub Politsei- ja Piirivalveameti logistikabüroo hankekeskuse lepingutalituse koosseisu. Logistikabüroo hankekeskuse lepingutalituse põhiülesandeks on Politsei- ja Piirivalveameti ostukorralduse õigusteenindamine, lepingute sõlmimise korraldamine ja vastavate riigihankemenetluste läbirääkimiste pidamine, lepingute muutmine ja ennetähtaegne lõpetamine, lepingualaste vaidluste lahendamine ning lepingute täitmise üle järelevalve teostamine. Peaspetsialist vastustab lepingute seaduslikkuse eest.

Hankekorraldustalituse peaspetsialisti põhiülesanneteks on:

  • lepingu eelnõude standardiseerimine ja juriidilne ettevalmistamine;
  • riigihanke komisjoni töös osalemine sh lepinguläbirääkimsite pidamine;
  • lepingu alaste vaidluste lahendamine ja leppetrahvide sissenõudmine;
  • lepingute täitmise üle järelevalve teostamine;
  • Politsei- ja Piirivalveameti teenistujate nõustamine lepingu täitmise alastes küsimustes.

Ootused kandidaadile

  • juriidiline kõrgharidus;
  • soovitavalt töökogemus õigusalases valdkonnas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • väga hea MS Excel’i, MS Word’i, MS Outlook´i ja Internet Explorer´i kasutamise oskus;
  • head teadmised riigihangete menetlusprotsessidest, sellega seonduvatest õigusaktidest;
  • head teadmised võlaõigusseadusest ning sellega seonduvatest õigusaktidest;
  • väga hea läbirääkimisoskus;
  • ausus, täpsus, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime.

  • head väljakutset Eesti ühes suurimas avaliku sektori organisatsioonis;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • õppimis-ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Ametikoha sisuliste küsimuste korral Liisa Olesk, telefon: 619 1273; liisa.olesk[ät]politsei.ee
Kandideerimist puudutavate küsimuste korral Margot Saidla, telefon: 730 8843; margot.saidla[ät]politsei.ee

Tööpakkumise number
#194329

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
30. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2010

Alates 1. jaanuarist on praegused politseiasutused, piirivalveasutused ning kodakondsus- ja migratsiooniamet uus ühendasutus, Politsei- ja Piirivalveamet. Politsei- ja Piirivalveamet on Siseministeeriumi valitsemisalas asuv valitsusasutus, mille piirkondlik struktuuriüksus on prefektuur.

Vaata rohkem