Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28734

Hankejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamisteks vastutusvaldkondadeks on

  • hangete koondplaanide koostamine, ettevalmistamine ja teostuse korraldamine
  • varustuse kodifitseerimise korraldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust
  • erialast töökogemust vähemalt 2 aastat, s.h oma töövaldkonda reguleerivate õigusaktide põhjalikku tundmist
  • vähemalt 1 aastast juhtimiskogemust
  • riigiasutuse töökogemust ja riigiasutuste asjaajamise korra head tundmist
  • teadmisi avaliku sektori majandamise ning eelarve koostamise põhimõtetest
  • kaitseväe tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide tundmist
  • oskust töötada teabega, s.h ametialase teabega ning diskreetsust
  • eesti keele oskust kõrgtasemel
  • vähemalt kahe võõrkeele oskust kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega, s.h suuline ja kirjalik väljendusoskus (soovitavalt inglise ja vene keel)
  • iseseisvust, enesekehtestamise oskust
  • head suhtlusoskust, koostöövalmidust, kohusetunnet, kohanemisvõimet ja stressitaluvust
  • algatusvõimet ja loovust ning leidlikkust uute lahenduste väljatöötamisel, omaks võtmisel ja elluviimisel
  • tööks vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitlemise oskust.

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vaheldusrikast ja pingelist tööd
  • võimalust rakendada oma initsiatiivi valdkonna arendamisel
  • arenguvõimalusi erialal ja juhtimises
  • arendavat töökeskkonda
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid võimalusi ja soodustusi.

Lisainfo

CV, foto, palgaootused ja kohataotluse märgusõnaga ”Logistikakeskus hankija” palume saata 19. aprilliks 2004.a e-posti aadressil personal@kpmg.ee või postiaadressil:
KPMG Estonia, Ahtri 10A, 10151 Tallinn.
Lisainfo e-posti aadressil personal@kpmg.ee

Tööpakkumise number
#28734
Hankejuht