Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70111

Hankejuht-ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Väga aktiivne ehitusmaterjalide projekti- ja hulgimüügiks hankimine.
* Parima hinna ja kvaliteedisuhtega ehitusturul nõutava ehituskauba ja nende tootjate-tarnijate otsimine-leidmine-hankimine, nendega koostöölepete ettevalmistamine ja lepingute sõlmimine, stabiilsete hankesuhete loomine, edukas hoidmine ja tulemuslik arendamine.
* Projekti- ja hulgiostjatele professionaalne ja operatiivne kauba hankimine.
* Hankeprotsessi oskuslik suunamine alates Kauba tellimisest ja hankimisest kuni Kauba kliendile tähtaegse kättetoimetamiseni.
* Hangete majandusliku efektiivsuse ja Kauba edasimüügi tulemuslikkuse tagamine.

Ootused kandidaadile

* Tulemusliku hanke korraldamise tahe, oskus ning kogemus (ehitus)kauba edukal ostmisel-müümisel.
* Operatiivsetele tulemustele viiv väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.
* Valmisolek sihikindlaks, tarmukaks, pingeliseks ja mobiilseks ostu-müügitööks.
* Oskus ja tahe nii iseseisvalt kui ka meeskonnas edukalt töötada.
* Selge orienteeritus ostu- ja müügitulemile, võimas tahe tippu viivaks tööks.
* Hea organiseerimis- ja analüüsivõime, kaval kiirelt eesmärgile viiv agressiivsus, suur tööaktiivsus ja initsiatiivikus.
* Järjekindlus ja võime hanget edukalt alustada ja lõpule viia.
* Keskmisest märksa suurem kohusetunne, kõrgeltarenenud vastutus- ja otsustusvõime.
* Ausus, korrektsus,usaldusväärsus ja lojaalsus suhtluses juhtkonna, meeskonna ja klientidega.

MIS TULEB KASUKS:
* Ehitus-, ostu-müügi- või ärialane kõrg- või eriharidus.
* Rikkalik kogemus ja edukus kauba hankimisel/ostmisel sise- ja välismaalt.
* Huumorimeel ja positiivsus.
* Ambitsioonikus ja ostu-müügialane ettevõtlikkus.
* Soov sihikindla tugeva tööga hästi teenida.
* Hea arvutikasutamise oskus ning mõne müügisüsteemi (näiteks, BOOM jt.) valdamine.
* Väga hea võõrkeelte oskus (inglise, saksa, vene).

* Selgeid eesmärke ja head eneseteostamise võimalust kiireltarenevas firmas.
* Mitmekülgset, huvitavat, pingelist, vastutusrikastja hästitasustatavat tööd.
* Võimalusi kiireks professionaalseks arenguks ja kiireimat teed edukaks karjääriks.
* Meeldivat, töökat ja väga professionaalset kollektiivi ning tippspetsialistidest kolleege.
* Tehnilisel tipptasemel töövahendeid ja kaasaegset müügisüsteemi.
* Kaasaegseid töötingimusi värskeltvalminud tööruumides ning meeldivas ja stiilses töökeskkonnas.
* Motiveerivaid tööstiimuleid ja tulemustest sõltuvat head palka.
* Võimalusi osaleda sagedastel tootekoolitustel ja ehitusmessidel.
* Ametiauto ja firma mobiiltelefoni kasutamise võimalust.
* Võimalusi aktiivselt osaleda mitmesugustel huvitavatel firmaüritustel ja nende korraldamisel.

Lisainfo

JULGUSTAME
* Kui vaim on valmis ja süda soovib kiirelt elus edasi jõuda, siis tee see ära!

Tööpakkumise number
#70111