Värsked tööpakkumised

Hankejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233378

Tööpakkumise number

233378

Töö kirjeldus

Hankejuhina on Sinu töö sisuks hangete teenistuse igapäevane edukas juhtimine ja sisseostu protsessi arendamine ettevõtte tootmistegevuse vajaduste tagamiseks. Hankejuht allub otse juhatuse liikmele.

• riigihangete korraldamise koordineerimine
• ettevõtte sisseostu ja laonduse logistika protsessi juhtimine
• ostukomitee üldjuhtimine

Hangete nomenklatuur hõlmab kütuseid, kemikaale, remondi ja muid materjale, tagavaraosi, masinaid ja seadmeid. Hankeprotsess toimub vastavalt Eesti Energia hankekorrale.
Sa kujundad Eesti Energia näo sisseostudega seotud partnerite silmis ja mõjutad otseselt tootmistegevuse õnnestumist.

Nõudmised kandidaadile

See töö on Sulle sobiv väljakutse, kui:
• Sulle on omane sisemine tasakaal, enesedistsipliin ja sihikindlus
• oled valmis pidevaks enesetäienduseks ja töölähetusteks ( s.h. välis )
• omad majandus-või tehnikateaduste alast kõrgharidust
• valdad kesktasemel inglise ja vene keelt lisaks eesti keelele
• oled vilunud arvutikasutaja

Eelnev juhtimiskogemus annab Sulle kandideerimisel eelise.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• vastutusrikast ja vaheldust pakkuvat tööd Eesti suurima tööandja juures
• tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi
• asjatundlikke ja toetavaid kolleege
• võimalust ammutada uut energiat Narva Elektrijaamade spordiklubi tegevuste kaudu

Lisainfo

Tahad teada rohkem? Lisainfot annab Olga Vilmas 7166 435 ja Aksel Ers telefonil 7166 202.

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. august 2011
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Narva Elektrijaamad on Eesti Energia kontserni tootmisüksus, kus töötab kokku üle 1200 töötaja. Meie ülesandeks on klientidele elektri- ja soojusenergia tootmine.

Meie asjatundlikku ja ühtehoidvasse meeskonda Narvas on oodatud