Värsked tööpakkumised

Hankejuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239665

Tööpakkumise number

239665

Töö kirjeldus

• Hankeplaanide koostamine
• Hankemenetluste õigeaegne korraldamine ja läbiviimine
• Hankemeeskonna juhtimine

Nõudmised kandidaadile

• oled aus
• omad kõrgharidust ja eelnevat töökogemust hangete korraldamise alal
• Sul on inimeste juhtimise kogemus
• oled arvutikasutaja ja kiire õppija selles valdkonnas
• valdad eesti, vene keelt ja inglise keelt
• oled hea suhtleja, enesekindel, veenev

suurettevõtte hüvesid, kindlat ja vastutusrikast tööd stabiilses äris
võimalust juhtida ettevõtte jaoks üliolulist üksust
professionaalset ja toetav meeskonda

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
16. september 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Kaevanduste tegevusaladeks on põlevkivi tootmine ja müük, põlevkivi kaevandamise traditsioonide kandmine ja põlevkivi-alaste uuringute eestvedamine Eestis. Ettevõttesse kuulub neli kaevandust – kaks maa-alust ja kaks maapealset kaevandust ning logistikaettevõte

Eesti Energia Kaevandused ASis töötab 3151 inimest. Ettevõtte käive on ca 200 miljonit eurot.