Värsked tööpakkumised

Hankehaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187011

Tööpakkumise number

187011

Töö kirjeldus

AS Favori Metaformi ärisuund, mis tegeleb lehtmetalli töötlemisega, otsib oma meeskonda väärilist täiendust.

Hankehalduri töö sisuks on lehtmetallist koostudele/toodetele kinnitusvahendite, komponentide-, materjalide ja tootmisteenuse ostmine ning vastavate kokkulepete sõlmimine hankijatega. Hankevaldkonna ja -suutlikkuse arendus vastavalt ISO ja meie klientide nõuetele. Hankijate perioodiline hindamine ja hankijate pidev arendamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt eeldame:
vähemalt 5-aastast hankekogemust;
edukat hankeläbirääkimiste ja -arenduse kogemust;
hindade kalkuleerimise ja analüüsimise oskust;
metallitööstuse põhimõtete ja materjalide tundmist;
leidlikkust alternatiivseteks lahendusteks, tahtmist tingida, sihikindlust eesmärkide elluviimisel;
soovi iseseisvalt otsustada ja valmidust oma otsuste eest vastutada;
väga heal tasemel suulist ja kirjalikku eesti keele oskust;
heal tasemel suulist ja kirjalikku inglise keele oskust;

Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet ja
B-kategooria juhilubade olemasolu ning isikliku auto kasutamise võimalus tööülesannete täitmiseks (kompenseeritakse)

Kasuks tuleb vene ja saksa keele oskus ning majandustarkvara ( Axapta) kasutamise kogemus ja tehnilise valdkonna kõrgharidus;

Pakume väga head töökeskkonda, nooruslikku ja tulemusele orienteeritud meeskonda,
väljakutset pakkuvat tööd kiiresti arenevas ettevõttes koos väärilise tasuga.
Tööle asumise aeg jaanuar 2010.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1, Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee
CV koos motivatsioonikirjaga palume saata aadressil personal(ät)favor.ee

Motivatsioonikirjata laekunud CV-sid ei arvestata!
Kandidaatidega võetakse ühendust peale 30. novembrit.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2009
Kuulutus sisestati:
12. november 2009

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 140 inimese. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Äripäeva ettevõtete TOP 2007 hindas Favor AS-i Harjumaa parimaks ettevõtteks.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt pälvis Favor AS ettevõtlusauhinna võtja tiitli kategoorias Tööstusettevõte 2008.