Värsked tööpakkumised

Hangete spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 207926

Tööpakkumise number

207926

Töö kirjeldus

• hangete ettevalmistamine ning läbiviimine (peamiselt infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas);
• hangete korraldamisega seotud toimingute teostamine;
• hankealase asjaajamise korraldamine;
• aruandluse koostamine.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus või selle omandamine lõpetamisjärgus, soovitavalt avaliku halduse, majanduse või õigusteaduse valdkonnas;
• eelnev kogemus ja teadmised hangete läbiviimisest ning lepingute koostamisest;
• eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;
• inglise keele oskus vähemalt kesktasemel nii kõnes kui kirjas;
• väga hea arvuti kasutamise oskus (tabelarvutus, tekstitöötlus);
• täpsus- ja kohusetundlikkus;
• hea suhtlemis- ja koostööoskus.

Kasuks tuleb:
• õigus- või infokommunikatsioonitehnoloogia-alased teadmised.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6316 (Liina Kukk, hangete juhtivekspert) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali juhtivekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
27. september 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.